Българските отбори без успех в ETTU Cup

Дамските отбори на Съединение и Комфорт Варна участваха в първия кръг на по-слабия европейски турнир за ETTU Cup, но не успяха да запишат добри резултати. Единствено Комфорт Варна записа една победа, а бяха допуснати общо 5 загуби.

Ето и всички резултати на българките:

Buducnost Podgorica (MNE) – Sporten Club Saedinenie (BUL) 3 : 0

MILACIC BOGDANOVIC Neda – BOGOEVA Maria 3 : 0 (13:11, 11:9, 11:0, 0:0, 0:0)
PROLE Majda – STOINOVA Reneta 3 : 1 (11:9, 6:11, 11:9, 13:11, 0:0)
DJALOVIC Ivana – JUNUS Melia 3 : 0 (11:4, 11:6, 11:5, 0:0, 0:0)

Sporten Club Saedinenie (BUL) – Draycott & Long Eaton (ENG) 2 : 3

STOINOVA Reneta – HALLOWS Caroline 3 : 1 (9:11, 11:1, 11:2, 11:0, 0:0)
PETKOVA Galia – VICKERS Emma 0 : 3 (9:11, 0:11, 6:11, 0:0, 0:0)
BOGOEVA Maria – WANG Sarra 1 : 3 (6:11, 11:8, 9:11, 8:11, 0:0)
STOINOVA Reneta – VICKERS Emma 3 : 1 (11:9, 2:11, 11:8, 11:8, 0:0)
PETKOVA Galia – HALLOWS Caroline 0 : 3 (8:11, 4:11, 5:11, 0:0, 0:0)

ASD Quattro Mori Cagliari (ITA) – Sporten Club Saedinenie (BUL) 3 : 1

OGUNDELE GANIAT Olamide – BOGOEVA Maria 3 : 1 (11:9, 11:4, 8:11, 11:9, 0:0)
PILLONI Maria Zita – STOINOVA Reneta 3 : 1 (11:8, 11:13, 11:9, 11:1, 0:0)
PILI Letizia – JUNUS Melia 0 : 3 (11:13, 4:11, 7:11, 0:0, 0:0)
OGUNDELE GANIAT Olamide – STOINOVA Reneta 3 : 2 (11:6, 6:11, 11:4, 3:11, 12:10)

ASD Tennis Tavolo Norbello (ITA) – SKTM Komfort Varna (BUL) 3 : 1

PAPADAKI Angelika – KAROVA-LYUTOVA Anelia 1 : 3 (9:11, 8:11, 11:8, 6:11, 0:0)
STEFANOVA Nikoleta – ASENOVA Tanya 3 : 1 (8:11, 11:4, 11:4, 11:8, 0:0)
CONCIAURO Marina – SHIRINKOVA Daniele 3 : 1 (7:11, 11:4, 11:5, 11:8, 0:0)
STEFANOVA Nikoleta – KAROVA-LYUTOVA Anelia 3 : 0 (11:4, 11:7, 11:3, 0:0, 0:0)

SKTM Komfort Varna (BUL) – Dozy Den Helder / Noordkop (NED) 2 : 3

KAROVA-LYUTOVA Anelia – ZHANG Yun 0 : 3 (4:11, 2:11, 7:11, 0:0, 0:0)
ASENOVA Tanya – GOGORITA Ana 2 : 3 (10:12, 11:6, 11:8, 10:12, 10:12)
SHIRINKOVA Daniele – Van DUIN Rianne 3 : 1 (4:11, 11:5, 11:4, 11:9, 0:0)
KAROVA-LYUTOVA Anelia – GOGORITA Ana 3 : 1 (11:8, 5:11, 11:7, 12:10, 0:0)
ASENOVA Tanya – ZHANG Yun 2 : 3 (11:6, 4:11, 12:14, 14:12, 5:11)

SKTM Komfort Varna (BUL) – Grupo Desportivo dos Toledos (POR) 3 : 0

SHIRINKOVA Daniele – TOSTE Andreia 3 : 0 (11:4, 11:2, 11:3, 0:0, 0:0)
ASENOVA Tanya – SILVA Izabeta 3 : 0 (11:3, 11:2, 11:6, 0:0, 0:0)
TSVETANOVA Denitsa – CORREDOURA Renata 3 : 0 (11:4, 11:2, 11:2, 0:0, 0:0)